Integracja i motywacja

Integracja grupy, zachęta do osiągnięcia bardziej efektywnych wyników, zdrowa rywalizacja, zacieśnienie więzi w zespole, wzrost lojalności wobec pracodawcy to tylko niektóre zalety organizacji wyjazdu motywacyjnego. Ważnym elementem wyjazdów jest teambuilding czyli gry skoncentrowane na procesach komunikacji w zespole. Ich celem jest zarówno integracja jak i nabycie praktycznych umiejętności, które po powrocie pracowników do codziennych obowiązków przyczynią się do podwyższenia wiary w swoje możliwości. Istotnym elementem jest, oprócz pracy zespołowej, indywidualne wykonywanie zadań oraz wpływ pracy indywidualnej na efekt pracy zespołu. W czasie warsztatów twórczych uczestnicy integrują się, podnoszą umiejętności szybkiego uczenia się i komunikowania w grupie, zdobywają wiedzę dotyczącą zdolności przystosowywania się do nietypowych sytuacji, a także wspólnie rozwiązują napotkanie trudności.

Program każdego wyjazdu może by odpowiednio wzbogacony szeroką gamą:

  • gier teambuildingowych (gry scenariuszowe: manewry wojskowe, mini agent)   
  • wieczorów tematycznych (wieczór prohibicji z kasynem, marynarski, góralski, PRL, afrykański, latynoski, szkocki, świąteczny, filmowy, meksykański, dziki zachód,)
  • warsztatów (muzyczne, taneczne, kulinarne, winiarskie, degustacja i szkolenie nt whisky i cygar, pierwszej pomocy, ratownictwa górskiego, joga, tai chi, garncarskie)
  • występów (gwiazd muzycznych, znanych osobowości, kabaretów, iluzjonistów pokazów barmańskich, akrobatycznych, jak i występów grupy grającej na butelkach, bądź duetu grającego na niepowtarzalnym instrumencie jakim jest szklana harfa)


Z przyjemnością zajmiemy się organizacją wszelkiego rodzaju imprez firmowych - zarówno pikniku czy spotkania świątecznego, jak i prezentacji nowych produktów czy jubileuszu firmy, które pozwolą zaprezentować się Państwa klientom od jak najlepszej strony. Nasza kreatywność oraz pomysłowość w tworzeniu nowych wizji spotkań, uroczystości niejednokrotnie została już doceniona przez klientów.